دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار > دومین نشست کارگروه ایثارگران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

دومین نشست کارگروه ایثارگران برگزار شد


   دومین جلسه کارگروه ایثارگران شرکت صبح روز یک‌شنبه مورخ 1396/8/7 به ریاست جناب آقای حسن حنان قائم مقام مدیرعامل شرکت و با حضور تمامی اعضای کارگروه برگزار و در خصوص بودجه پیشنهادی و پرداخت هزینه درمان ایثارگران شرکت در سال 1397 اتخاذ تصمیم شد.

 در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، جناب آقای حنان با اشاره به روحیه‌ی ایثار و ازخودگذشتگی بالای مردم عزیزکه در طول هشت سال دفاع مقدس و برای سربلندی ایران ازجان و مال خود گذشتند،گفت: همه ما مدیون ایثارگران هستیم و تا آنجاکه می‌توانیم می­‌بایست خدمت به این قشرعزیز را در اولویت کاری خود قرار دهیم.

  رئیس محترم کارگروه ایثارگران تأکید کرد: بهره­‌مندی کامل ایثارگران از مزایای مندرج در قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران و قانون برنامه پنجساله ششم توسعه کشور باید مورد توجه قرار گیرد و تمامی حق و حقوق این عزیزان بدون وقفه پرداخت شود.

 بر اساس این گزارش در این جلسه همچنین، آقای ساسان ­محسنی دبیرکارگروه ایثارگران ضمن خوش‌آمدگویی به اعضا، گزارشی از عملکرد امور ایثارگران شرکت ارائه داد.

 آقای محسنی تأکید کردند: رسیدگی به وضعیت ایثارگران و اجرای قوانین در این خصوص، تنها وظیفه  امور ایثارگران نیست بلکه همه مدیرانشرکت باید در این خصوص نگاه ویژه ای داشته باشند.

 این گزارش می‌افزاید، در نشست کارگروه ایثارگران شرکت تصمیماتی به شرح زیر گرفته شد:

 -        در خصوص بودجه پیشنهادی برای سال1397 مقرر شد تا نسبت به بودجه سال 1396 ده درصد افزایش یابد.

 -        درخصوص پیش بینی هزینه مازاد درمان ایثارگران شرکت مقرر گردید 10% در اصلاحیه بودجه سالجاری افزایش یابد در مجموع 20% در سال 97 افزایش یابد.

 -        در خصوص وضعیت ایثارگران شاغل درشرکت های غله مناطق 7 و 13 با توجه به واگذاری این شرکت ها در چهارچوب مقررات اصل 44 ، هیاتی مرکب از مدیران کل دفتر حقوقی و مستندسازی، منابع انسانی و پشتیبانی و مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران به این دو منطقه اعزام شوند و چنانچه حقی از جانبازان و ایثارگران آنها تضییع شده است با ارائه  مشاوره حقوقی و اداری به این عزیزان، مشکلاتشان حل شود.

 گفتنی‌است: با صدور ابلاغ‌های جداگانه از سوی جناب آقای مهندس سیف، معاون محترم وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، جناب آقای حسن حنان به عنوان رئیس کارگروه، جناب آقای ساسان محسنی به عنوان دبیر کارگروه، جناب آقای نصیری، جناب آقای بختیاری، جناب آقای شمس، جناب آقای فلاح‌نژاد، جناب آقای خدابخشی، جناب آقای ایرانشاهی و جناب آقای سلحشور به عنوان اعضای کارگروه ایثارگران شرکت منصوب شدند.

 


 


١٢:٤٨ - 1396/08/10    /    شماره : ١١٠٤٧    /    تعداد نمایش : ١٤٧خروج